אתרי אינטרנט


האינטרנט מזמן לנו תקשורת שיווקית יעילה, נוחה וזולה. הטכנולוגיה הקיימת מאפשרת לכל אחד לעצב, להקים ולהפעיל אתר אינטרנט במאמץ וידע מינימליים, וכמעט ללא עלויות.
אני מחלק את מדיום האינטרנט לארבעה סוגים עקרוניים:
אתרי תוכן – אתרים המציעים לגולשים (בד"כ בחינם) תוכן שמעניין אותם, תמורת הצגת פרסומות המממנות את האתר.
אתרי תדמית – בד"כ לגופים, ארגונים וחברות. מספקים אינפורמציה על החברה, שירותיה, מוצריה, החזון שלה וכו'. מיועדים ליצור הערכה וסימפטיה לחברה, ו"להכשיר את הקרקע"  לתקשורת שיווקית/מכירתית עתידית.
אתרים מכירתיים – חנויות מקוונות בהן אפשר לקנות און-ליין כמעט כל מוצר או שירות. לאחר התשלום (בד"כ באשראי) ישלח המוצר אלייך או, אם המוצר הוא מוצר "דיגיטלי", תוכל להוריד אותו מייד מהאתר.
אתרים שיווקיים – אתרים שלא מציעים מכירה ישירה אך מבצעים טרום-מכירה (Pre selling) למוצרים או אתרים אחרים. כלומר "מרככים" ומשכנעים את הגולש לרכוש מוצר או שירות – ואז מפנים את הגולש לאתר המוכר. מתקיימים מעמלות על הפניית קונים.

במשך השנים עיצבתי, הקמתי והפעלתי אתרי רבים מכל הסוגים. הנה מספר דוגמאות:Traffic Booster - קידום אתרים במו ידיך

Traffic Booster

אתר מכירתי, בו אני מציע למכירה ספר שכתבתי בנושא קידום אתרים באינטרנט. באתר גם מערכת איסוף כתובות מייל, המצרפת את הגולשים למיני-קורס ובו שיעורי וידאו, וכן כלים וסימולטורים לשימוש הגולשים. קהל המטרה: בעלי אתרים אישיים ועסקיים.

לאתר Traffic Booster - לחץ


בר להבי קורן

בר להבי קורן

אתר תדמיתי. מציג את סוכנות הפרסום, מבנה החברה, תיק עבודות, חדשות, מאמרים על פרסום, הורדות ועוד. קהל המטרה: לקוחות פוטנציאלים של החברה (...ומתחרים).חתונה, חתן, כלה

חתונה, חתן כלה

אתר שיווקי. מציע בחינם לזוגות הנמצאים בשלבי תכנון החתונה - מגוון כלים, לינקים ואתרים לסיוע באירגון החתונה. אוסף כתובות מייל ומצרף גולשים לעלון טיפים חודשי. קהל המטרה: זוגות לפני חתונה (בד"כ נשים צעירות).


Writing to GOD

Writing to GOD

אתר מכירתי. מציע לגולשים לכתוב מכתב לאלוהים. מפעילי האתר ידפיסו את המכתב ויטמינו אותו בין אבני הכותל המערבי בירושלים. קהל המטרה: יהודים ונוצרים (בד"כ דתיים) מכל העולם.

לאתר כתוב לאלוהים - לחץ


זמן ישראל

זמן ישראל

אתר שיווקי. מציע הורדה בחינם של כלי המאפשר לישראלים החיים בחו"ל, קשר ישיר וקל עם ישראל והחיים בישראל. משווק ודוחף אתרים מכירתיים. קהל המטרה: ישראלים ויורדים החיים בחו"ל.

לאתר זמן ישראל - לחץ


AdPro

AdPro

אתר שיווקי. מציע בחינם לפרסומאים ואנשי שיווק מגוון כלי עבודה יומיומיים שימושיים. משווק ודוחף אתרים מכירתיים. קהל המטרה: אנשי שיווק ופרסום ישראליים

לאתר AdPro - לחץ


Advertising eBooks

Advertising eBooks

אתר מכירתי. אתר בו אני מציע למכירה ספר שכתבתי בנושא כתיבה פרסומית שכנועית. האתר אוסף כתובות מייל ומצרף גולשים לרשימת תפוצה השולחת עלון טיפים חודשי. הורדת המוצר מיידית לאחר התשלום. קהל מטרה: מפרסמים בעלי עסקים קטנים, ופרסומאים מתחילים.

לאתר Advertising eBooks - לחץ


HTML code encryptor

HTML code encryptor

אתר מכירתי. אתר בו אני מציע למכירה תוכנה שפיתחתי. הורדת המוצר מיידית לאחר התשלום. קהל מטרה: כותבי/מפתחי אתרים באינטרנט


Jerusalem Online

Jerusalem Online

אתר תוכן. אתר שעיצבתי עבור חברת Jerusalem Online. האתר מציע את מהדורת החדשות היומית של ערוץ 2 - מקוצרת, ערוכה ומתורגמת לאנגלית. קהל המטרה: יהודים מכל העולם, מתעניינים בישראל מכל העולם.

לאתר Jerusalem Online - לחץ


יוד קורן - פירסום ושיווק באינטרנט. ארט, קופירייטינג, עיצוב, ייעוץ