י׳ קורן

מי אני – י׳ קורן

נולדתי בתל-אביב. שנות ילדותי ונעורי עברו עלי בתל-אביב.

את תקופת התיכון למדתי במגמת אדריכלות בבית הספר "אורט טכניקום" בגבעתיים. כנער, עבדתי בין השאר, גם במחלקת הגרפיקה של בית דפוס גדול, שם התאהבתי באומנות העיצוב.

הייתי חניך ומדריך בתנועת הצופים, ולימים יצאתי עם חברי לתנועה לגרעין נח"ל. יחד, הקמנו את קיבוץ "רתמים" שבנגב. שירותי הצבאי שילב שירות קרבי בלבנון במבצע "שלום הגליל", עם עבודה חקלאית חלוצית בקיבוץ.

י' קורן

י' קורן

בסיום שירותי הצבאי פניתי ללימודי עיצוב במכללה לעיצוב ויצ"ו בחיפה. בתום ארבע שנות לימודי, חזרתי לתל-אביב והתחלתי לעבוד כארטדיירקטור בפרסום ויינברג-קרסו-שמיר. אחרי כ-6 שנים בויינברג-קרסו-שמיר, הקמתי יחד עם שותף, סטודיו שנתן שירותים הן למשרדי פרסום, והן ללקוחות עצמאיים.

בשנת 1997 הצטרפתי כשותף ומנהל הקריאטיב לסוכנות הפרסום בר-להבי-קורן. בשנת 2006, התאחדה בר-להבי-קורן עם פרסום אקספרט מקבוצת באומן-בר-ריבנאי – קבוצת הפרסום השניה בגודלה בישראל.

אני מלמד, מרצה, מייעץ ומלווה עסקים – בכל גודל – הזקוקים לסיוע בשיווק, בפרסום ובמיתוג, ברשת האינטרנט ומחוצה לה, בעולם האמיתי. כשלנגד עיני עומדת תמיד המשימה להביא לכל עסק יותר לקוחות ויותר הכנסות – במינימום השקעה.

בשנים האחרונות העמקתי והרחבתי מאוד את תחום המומחיות החביב עלי במיוחד – השפעה ושכנוע באמצעות תת-המודע – בניית מהלכים שתפקידם לשכנע אנשים ולגרום להם להאמין לך ובך. תחום הנשען על יסודות הפסיכולוגיה, חקר המוח והתת-מודע, ה-NLP ועקרונות ההתנהגות הצרכנית.

בשעות הפנאי (המעטות) אני משחק הוקי גלגיליות ומנגן בקלידים ובגיטרה (או לפחות מנסה). אני מתגורר בתל-אביב, נשוי לשרון, ואב ליונתן, לאלונה, למיקה, לבן ולתומר.

אני מנסה לנגן בגיטרה

אני מנסה לנגן בגיטרה